Konferencia Umenie byť ženou

● 30. apríl 2022
● Bratislava – hotel Hilton

Konferencie umenie byť je pre ženy všetkých vekových kategórii, rôznych záujmov a profesií. Pripravili sme pre vás 20 domácich a zahraničných speakrov, deň plný zábavy, inšpiratívnych prednášok, talkshow Adely Vinczeovej a jedinečných spojení v spoločnosti žien.

Seminár Lenky Lutonskej v Bratislave

● 1. máj 2022
Bratislava – hotel Hilton

Jedinečný 4 hodinový zážitkový seminár naživo na ktorom vás Lenka prevedie základom neurolingvistického programovania mysle. Opustíte vaše staré limitujúce vzorce a vytvoríte si jedinečný základ pre hojnosť vo svojom živote, biznise, rodine…

Organizátorky

V roku 2014 sme si ako rokmi ostrieľané eventáčky povedali, že by to na Slovensku chcelo trochu viac priestoru pre ženy a tak sme založili konferenciu Umenie byť ženou. Chceli sme vytvoriť priestor, aby sa ženy stretávali, vymieňali si skúsenosti a poznávali sa navzájom…

organizatorky konferencii umenie byť ženou
žena ktorá bola na konferencii umenie byť ženou

“Žiť naplnené vzťahy s ľuďmi okolo: partnermi, deťmi, kolegami, rodičmi! Nájdi dnes v sebe ženu, ktorou zajtra túžiš byť.”

– Katarína Runa

motivácia na dnes
sprievodkyňa žien

referencie žena ktorá bola na konferencii umenie byť ženou

“Ste tým, kto vlastní kľúč od svojho bytia. Nosíte si svoj cestovní pas k vlastnému šťastiu. Úspech je dostať to, čo chceme a šťastie je chcieť to, čo dostávame.”

– Lenka Lutonská

motivácia na dnes

referencie žena ktorá bola na konferencii umenie byť ženou

“Ponořit svou duši do štěstí, aby na slunci mohla uschnout a znovu zářit. Herectví je výborná psychoterapie, zejména pro introverta jako jsem já. Na cestě k sobě samé, přes výzvy a trému.”

– Vlastina Svátková

motivácia na dnes
herečka a spisovateľka

Čo získate?

Ak ste sa ocitli na križovatke v živote a neviete sa pohnúť ďalej, ak si neviete rady s deťmi, vyhoreli ste v biznise, rolách ktoré zastávate, trápi vás zdravie, na našej konferencii spoznáte prístupy a možnosti, ktoré vám môžu pomôcť vykročiť tým správnym smerom.

/ čítať viac...

Povedali o nás

Stretnutie žien bolo úžasné. Konferencia bola darček od priateľa. Najviac ma bavilo vystúpenie mojej obľúbenej motivátorky Lenky Lutonskej: Ona do svojich vystúpení dáva vždy kus dobrej nálady a nadhľadu, ktorý v sebe prirodzene má. Budúci rok sa konferencie Umenie byť ženou určite zúčastním znova.

review

Mariana F., Praha

Konferencia ako ideálny darček pre ženy všetkých vekových kategórií. Konferencie umenie byť ma vždy správne naštartujú. Do svojich vystúpení dávajú kus dobrej nálady a nadhľadu, ktorý v sebe prirodzene má. Stretnutie žien bolo úžasné. Budúci rok sa konferencie určite zúčastním znova.

review

Katarína S., Bratislava

umenie byť ženou

Členky klubu vás vítajú a radi vám pomôžu.

Umenie byť ženou vás pozýva do súkromnej Facebookovej skupiny. Stačí nám nechať e-mail a môžeme spolu diskutovať o všetkom, čo vás trápi a napĺňa. Odberom budeš informovaná aj o novinkách z našich podujatí.

Boli ste úspešne pridaný k našim folowerom