Objavte nový spôsob tvorenia vašej osobnej energie!

knižná novinka Lenky Lutonskej - Energetic marketing v slovenčine
Lenka Lutonska - energetické princípy milionového podnikania pre ženy

Prečo práve táto kniha

Koľkokrát ste sa už spýtali samých seba: „Prečo mi podnikanie nerastie tak rýchlo, ako by som chcela?“

Lenka Lutonska, priekopníčka energetického prístupu k podnikaniu, ktorá spolupracuje s tisíckami žien po celom svete, má pre tento pocit veľké pochopenie. Raz si totiž kládla tú istú otázku, pokým nenastala v jej podnikaní razantná zmena. Aká? Čo sa zmenilo?
Zmenila sa ona sama. Začala z celého srdca dôverovať svojej intuícii a dbať na duchovnú, energetickú podstatu podnikania, ktorému sa venovala..

/ čítať viac

O autorke

Lenka prišla do Anglicka po tom čo nenastúpila na Slovensku na ekonomickú vysokú školu, ako si predstavoval jej prísny otec, namiesto toho odcestovala do Anglicka hľadať šťastie v novej krajine.

Popri práci v McDonalde, kde začínala umývaním stolov, vyštudovala školu neurolingvistikého programovania (NLP). NLP ju nadchlo natoľko, že po čase predala svoj dom, auto a všetko čo sa dalo speňažiť, nato aby si vedela urobiť najvyššiu možnú NLP certifikáciu.

Aby ste dosiahli princípy miliónového podnikania, musíte zvládnuť tieto tri dôležité kroky:

knižná novinka Lenky Lutonskej - Energetic marketing v slovenčine
Lenka Lutonska - energetické princípy milionového podnikania pre ženy

Krok 1: Aktualizujte štruktúru svojej reality

● Vaša osobná energia je vedúcou silou každého aspektu vašich obchodných výsledkov.
● Otvorením svojej mysle univerzálnym princípom, ktoré vám umožnia riadiť vaše podnikanie z vyšších úrovní vedomia…vytvoríte lavínu ideálnych klientov, vplyvu a výnosov.
● TÁTO KNIHA VÁS POZNÁ TAJOMSTVÁ VYUŽÍVANIA OBMEDZENEJ POVAHY PREPOJENIA MEDZI VAMI A VAŠIMI KLIENTMI.

Krok 2: Zvládnite energetický predaj a marketing

● Vaša ďalšia úroveň podnikania už existuje vo vás.
● Vašou úlohou nie je vytvoriť ho od nuly (vesmír ho už vytvoril za vás).
● Musíte si osvojiť schopnosť nechať sa viesť svojou intuíciou, aby sa vaše vysnívané podnikanie mohlo prejaviť vo vašej realite.
● Vďaka integrácii princípov energetického predaja a marketingu vás vaši klienti začnú „vidieť“ energicky.
Pochopíte, ktoré stratégie sú pre vás najvhodnejšie, výsledkom čoho je dramatické zvýšenie efektivity vašich predajných a marketingových aktivít.
● TÁTO KNIHA ODHAĽUJE, AKO POUŽÍVAŤ ENERGETICKÝ PRÍSTUP PRI VAŠOM PREDAJI A MARKETINGU. TO VÁM UMOŽŇUJE BEZ NÁMAHY ZVÝŠIŤ SVOJ PRÍJEM A VPLYV.

Krok 3: Skok do mimoriadneho rastu

● Ak chcete rozvíjať svoje podnikanie, čeliť svojim obmedzujúcim presvedčeniam a vytvoriť trvalú zmenu, musíte vytvoriť nový stav bytia.
● Opätovným zapojením fantázie zapnete svoj potenciál.
● Keď prehodnotíte, ako aplikujete svoju energiu na peniaze, vytvoríte neobmedzenú hojnosť a bohatstvo.
TÁTO KNIHA PODIEĽA TECHNICKÉ A ENERGETICKÉ MECHANIKY NA VYTVÁRANIE TÝCHTO KVANTOVÝCH SKOKOV VO VAŠOM PODNIKU.

Pre koho je kniha určená?

Táto kniha je určená pre podnikateľky v ktorejkoľvek fáze podnikania, ktoré sú pripravené prijať nový spôsob marketingu a predaja a výrazne zlepšiť svoje súčasné výsledky.
Táto kniha je pre ženy, ktoré majú v srdci obrovský cieľ – ktorý hovorí: „Ste tu pre niečo väčšie, ste tu, aby ste urobili skutočnú zmenu“

BONUS ku knihe – Aktivačná meditácia

Ku každej knihe dostanete ako bonus aktivačnú meditácia v podobe audionahrávky. 
V prípade záujmu nás po kúpe knižky kontaktujte na info@umeniebytzenou.sk a nahrávku vám zašleme.

Aktivačná meditácia vám pomôže prebudiť časť vašej psychiky, v ktorej všetko, čo chcete vrátane, ideálnych klientov, prijímania peňazí a jedinečných nápadov už dávno existuje.

Už aj jednorazové počúvanie tejto meditácie vytvorí zmenu, ktorú si všimnete.

A čo sa deje keď ju budete počúvať pravidelne? Pocítite jej obrovskú silu.

Lenka používa túto meditáciu prakticky denne, vďaka čomu sa na energetickej úrovni spája s potrebami svojich klientov, aktivuje po čom túži a dostáva vedenie na to akým spôsobom to vie dosiahnuť.

„Je pre mňa náročné slovami opísať, ako veľmi táto meditácia prispela k hojnosti, ktorú zažívam v mojom podnikaní. Preto som veľmi šťastná, že sa o ňu môžem s vami podeliť.“

S láskou Lenka

ebook ipad – kniha Lenka Lutonska

Referencie

„Lenka kombinuje stratégie pre rast biznisu, správne nastavenie mysle a prácu s energiou. S takouto neobyčajnou kombináciou som sa ešte nestretla. Keď som začala jej princípy pretavovať do praxe, zisky v podnikaní sa mi strojnásobili a dostala som sa na zisk viac ako 1 000 000 libier… “

– Leigh Daniel
riaditeľka platformy Project Positive Changea

„Keď som prvýkrát počula slová a myšlienky od Lenky, skoro som onemela od prekvapenia. „Ona ma pozná, hovorí o mne, vidí ma, cíti ma, rozumie mi“, to bol môj najsilnejší moment z prvých viet, ktorý ma zasiahol hneď v úvode jej prednášky v apríli 2020. Veľkú časť môjho života som mala pocit, že musím žiť a správať sa podľa toho, ako to vyžadujú ľudia a situácie okolo mňa. A zrazu mi niekto hovorí o vlastnej úprimnosti voči sebe a upozorňuje na moju stratenú vnútornú energiu. Jediná Lenkina prednáška ma posunula od slov k skutkom a pomohla mi urobiť jedno z najviac dôležitých rozhodnutí v živote. Som len na začiatku cesty a osobnej zmeny, ale viem, že aj vďaka Lenke a jej odkazom budem v živote konečne naplnená a celistvá osobnosť. Ďakujem.“

– Júlia, Bratislava
Energetic marketing - energetické princípy miliónového podnikania

16.00 €

12.00 €

Ku každej knihe ako BONUS: Aktivačná meditácia v podobe audionahrávky.
V prípade záujmu nás kontaktujte po kúpe knižky na info@umeniebytzenou.sk a nahrávku vám zašleme.