Martin Lajprík

AKO MAŤ ZDRAVÉ A ŽIVÉ PANVOVÉ DNO pomocou metódy 3×3.

Predstavím vám ženské panvové dno.

A originálnu metódu 3×3, ktorá ponúka holistický prístup k tejto našej dôležitej ženskej oblasti.

Metóda, ktorá spojuje západný prístup ku panvovému dnu s východným pohľadom. A prepája telo, emócie a energiu.

Naše ženské panvové dno je v našej spoločnosti téma tabuizovaná. Nerozpráva sa o nej. Sú to veci, ktoré nám mali povedať naše mamy, ale samé to nevedeli.

Tak sa poďme porozprávať.

Lebo to naše panvové dno potrebuje.
Každá žena má totiž svoj príbeh panvového dna.

A nie každý je s happy endom.

Ale dá sa to zmeniť…

Zmeň pohľad a hlavne prístup ku svojmu panvovému dnu a môže začať tvoja cesta nielen ku gynekologickému zdraviu. Je to cesta ku sebe sama.

Ing. Michaela Schusterová je certifikovaná lektorka Školy panvového dna, ktorá objavila svoje panvové dno až po troch pôrodoch. Tento objav v jej živote znamenal veľkú zmenu vo vnímaní sebe sama, že sa rozhodla odovzdávať ďalej a sprevádzať ženy na ich ceste ku panvovému dnu.

Michaela je súčasne aj akreditovaný terapeut metódy CESTA podľa Brandon Bays. Verí, že v každom človeku je vo vnútri ukrytý veľký potenciál, ktorý je často potlačený našimi strachmi a nezdravými presvedčeniami. Preto pomáha ľuďom odhaľovať túto skutočnosť, tak aby mohli žiť život s väčšou ľahkosťou a mohli byť viacej sami sebou.

Sprievodkyňa rituálom ZAVINOVANIA.

Žena s českými koreňmi a sLOVEnským domovom, ktorá miluje ŽIVOT v jeho farebnosti, prírodu, jogu, ticho, dobrú kávu a Poprad, kde žije so svojou rodinou.

„V životě se směj, úsměv svému tělu
(i pánevnímu dnu) dej“.