Emócie: od stresu a strachu k pokoju a slobode

Na konferencii Dorothe bude hovoriť o tom ako si vieme sami pomôcť keď cítime napätie, stres a úzkosť vďaka čomu môžeme cítiť upokojenie našej mysle, vlastnú vnútornú silu a otvorenosť. Dozviete sa ako pracovať so svojimi emóciami a vašim nervovým systémom pomocou rôznych biohackov (nástrojov) pre znovuobjavenie vašej vnútornej sily. Vďaka čomu budete môcť uchopiť váš život do svojich rúk.

Ako psychologička a učiteľka jógy, Dorothe prepája vo svojej práci terapeuta Cesty, vedomého kouča a terapeuta E-motion trauma jógy to najlepšie z oboch svetov.

Od svojho návratu do Nemecka v roku 2007 Dorothe pracuje blízko Mníchova vo vlastnej praxi ako kouč a terapeut a zároveň vedie workshopy a semináre.
Úzko spolupracuje s Brandon Bays, Kevinom Billettom a mnohými ďalšími prezentérmi Cesty. Patrí k hlavnými trénerom a tlmočníkom a na pokročilých seminároch Cesty po celej Európe a vo svete precvičuje jógu.

Dorothe je mamou troch detí, s rodinou žila dlhé roky v Južnej Afrike, kde pracovala ako terapeut a poradca v charitatívnej organizácii. Denne sa tu stretávala s beznádejnými situáciami a srdcervúcou traumou. Vždy bolo jej vášňou pomáhať svojim klientom v uzdravení a oslobodení, povzbudzovať ľudí v tom, aby prinášali do svojich komunít zmenu. Obzvlášť miluje prácu so skupinami žien a programy zamerané na povzbudenie a posilnenie jednotlivcov.