Martin Lajprík

Prečo sme tuční, nefungujú nám vzťahy a nie sme šťastní.

Ako certifikovaný hypnoterapeut a autor metódy MindLimits za svoju víziu považujem to, že obmedzenia a bloky, ktoré nosíme v našich hlavách, dokážeme transformovať na slobodné rozhodnutia smerujúce k spokojnosti. Mojim cieľom nie je iba individuálna pomoc klientom s ich existujúcim problémom, ale taktiež budovanie dlhodobej kvality života a práca na limitoch vlastnej mysle pomocou hypnózy.

Hypnoterapeutický tréning som získal v Londýne na British Hypnosis Research and Training School pod vedením Stephena Brooksa a som členom General Hypnotherapy Register, ktorý je najväčším orgánom združujúcim hypnoterapeutov v UK.

Mojou špecializáciou je Metóda MindLimits. Je spojením Ericksonovskej hypnoterapie, Provocative therapy Franka Farrelyho a princípov budhizmu, ktoré modifikujem pre potreby dnešnej doby. V súčasnosti úzko spolupracujem s Nickom Kempom a adaptujem jeho model Provocative change works pre potreby svojej individuálnej praxe. Hypnoterapeutickú prax vediem v Bratislave, testujem nové prístupy k hypnóze a dopĺňam si svoje zručnosti v rôznych psychoterapeutických smeroch.

/ viac info