Martin Lajprík

Nová paradigma “superwoman”

Som mama, no zároveň mám byť učiteľka, podnikateľka, zamestnankyňa, animátor, ideálne všetko naraz a nonstop alebo na druhej strane netúžim po tom byť rodič a mám iné ciele v živote, no okolie to nechápe. Príďte na interaktívnu diskusiu, na ktorej sa spolu pozrieme na to, aké všetky úlohy máme my ženy vo svete, a ako sa s nimi vysporiadať. Tešia sa na vás psychologička Lenka a Magda z platformy ksebe.sk

Lenka Sarnecká

“Pracujem ako klinická psychologička
7 rokov na psychiatrickom oddelení a zároveň poskytujem psychologické poradenstvo aj v ambulancii.
Pracujem s adolescentmi a dospelými. Počas svojej praxe som bola sprievodcom a podporným bodom pre mnohých mojich klientov v procese uzdravovania.
S veľkou úctou a pokorou pristupujem ku každému klientovi a jeho problémom. Všetky ťažkosti sú rovnako dôležité. Na našich sedeniach empaticky súcitím, som vedome prítomná a vnímam Vás a Vaše potreby. Terapeutické sedenia vnímam ako proces uzdravovania, liečenia a rastu. Občas je to bolestné, občas je to trpko úsmevné ale na konci čaká odmena vo forme poznania, oslobodenia, rovnováhy. Vždy, keď rastie môj klient, rastiem aj ja. 

Stánok vo vystavovateľskej zóne:

Ahojte, sme digitálna platforma Ksebe.sk. Momentálne združujeme viac ako 60 psychológov, zabezpečujeme online a osobné sedenia s psychológmi a taktiež sa snažíme búrať predsudky a dogmu o duševnom zdraví. Tešíme sa na vás na evente Umenie Byť Ženou, kde vám radi odpovieme na všetky otázky týkajúce sa duševného zdravia, našej platformy a zároveň si budeme môcť vyskúšať skrátené 20 minútové sedenie s psychológom a navnímať tak, aké to je, keď začnete s terapiou. Link na rezerváciu sedenia dostanete pár dní pred udalosťou.