Martin Lajprík

Reziliencia – návod na to, ako ovládať svoje emócie, myseľ, telo aj dušu.

Posledné roky boli mimoriadne náročné na psychiku každého z nás. Covid a vojna na Ukrajine poriadne preverili našu odolnosť. To, ako zvládame stres, krízové a emočne vypäté situácie, závisí od našej reziliencie. Podľa výskumov má až 40% podiel na úspechu človeka. Pomáha nám lepšie zvládať naše emócie, myseľ, telo i dušu, zlepšuje duševné aj fyzické zdravie, ako aj celkovú kvalitu života. 

Čo to vlastne Reziliencia je? Čo ju ovplyvňuje? Dá sa zvyšovať? Na prednáške si predstavíme 4 piliere reziliencie: emočný, mentálny, fyzický a duševný a vedecky overené techniky, ktoré vám pomôžu lepšie zvládať stres, negatívne emócie a náročné situácie.

Prednáškou Vás bude sprevádzať Jaroslava Vaculčiaková, skúsená a inšpiratívna lektorka a koučka v oblasti soft skills, komunikácie a osobnostného rozvoja zo spoločnosti ANTEA Consulting. Pracuje s vedecky overeným konceptom reziliencie, technikami NLP, pozitívnej a kognitívnej psychológie, etikoterapie či osobnostnej typológie. 

Jej poslaním je pomáhať ľuďom rásť, rozvíjať svoj potenciál a žiť šťastný, naplnený a úspešný život. Jej víziou je, aby bola naša krajina krajším a lepším miestom pre život. Každý z nás k tomu môže prispieť svojou troškou.