Náš team

Konferencia Umenie byť ženou vznikla z našej vlastnej potreby rásť a vzdelávať sa. Pochopili sme, že čas je o nás. Čas, ktorý žena venuje sama sebe, keď robí niečo hodnotné len pre seba, je dôležitý. Nakoľko sme nechceli tráviť množstvo víkendov bez rodiny na rôznych workshopoch a seminároch, mali sme túžbu vytvoriť niečo, kde sa stretne veľa kvalitných spíkrov na jednom mieste a v jeden deň. Čo sa nám podarilo a v roku 2023 sa bude konať už 10. ročník našej konferencie pre ženy. 

 

Marcela a Saša

Zorganizovať dobrú konferenciu je umenie.

Túžite po hojnosti, slobode v živote? Túžite mať čas na seba či rodinu?
Prinášame vám motivačné konferencie, s najlepšími prednáškami, ktoré potešia každú ženskú dušu.
Mysli, miluj a meň je o nás a naše hlavné posolstvá ako sa stať samé sebou.

 

Predstavujeme Vám team ľudí, ktorý tieto konferencie a semináre s vášňou a láskou organizujú:

adela vinczeová o nás a našich projektoch

Adela

Ambasádorkou konferencie Umenie byť ženou je úspešná známa moderátorka Adela Vinczeová. Podujatia nielen moderuje, ale aj obohacuje svojou pohotovosťou a jedinečným humorom.
Na konferencii tiež moderuje večernú Talkshow kde spovedá vždy zaujímavých hostí.

o nás obrázok Marcela

Marcela

Marcela je evenťáčkou celým srdcom, má za sebou rôzne projekty ako napríklad ples v opere, miluje organizovať a zhmotňovať projekty do ktorých sa hocikto nepustí, okrem toho miluje svoju dcérku Klárku, vo voľnom čase sa venuje kvetom a cestovaniu. Marcelina akčnosť prináša na konferenciu unikátnych zahraničných speakrov.

marcelka eventáčka

Saša

Saša je rovnako srdcom eventák, ktorý sa nebojí akejkoľvek akcie, má za sebou 20ročné skúsenosti s organizovaním eventov pre malé skupiny až po obrovské podujatia s tisíckami ľudí. Vo voľnom čase sa venuje svojej rodine, miluje sebarozvoj a aj vďaka nemu napĺňa konferenciu zaujímavými spikrami z rôznych oblastí.

Mathias organizuje konferenciu umenie byť ženou

Matej

Matej je jediný chlap v tíme Umenie byť ženou.  Je náš najlepší  „salesák“ a už od roku 2016 je primárnym kontaktom pre našich partnerov a vystavovateľov. Okrem obchodu sa Matej už dlhé roky venuje sebarozvoju a pohybu, ktorý nadovšetko miluje. Ak pravé niekoho alebo niečo neorganizuje, trávi čas aktívne, napríklad cvičením, lezením alebo len tak v stojke na rukách.

Alenka je umenie byť ženou

Alenka

Alenka sa okrem marketingu a obchodu venuje sebarozvoju, ktorý sa stal jej vášňou a poslaním. Konferenciu podporuje svojimi organizačnými zručnosťami a nadšením pomôcť tam kde treba. Vo voľnom čase miluje čas s rodinou, priateľmi, organizuje sebarozvojové semináre a vedie rozhovory s inšpiratívnymi ženami.

    Newsletter

    Chcete byť stále v obraze a mať prehľad o novinkách? Prihláste si na odber svoj e-mail a nezmeškáte žiadnu novinku o našich seminároch a konferenciách.