prednášajúci umenie byť ženou

Adrián Mokriš: Zdravie vlasov zvnútra von alebo splňte si sen o krásnych zdravých vlasoch, po akých túžite

Adrián Mokriš – holistický trichológ (vlasový špecialista)

autor knižnej novinky (január 2024): ZDRAVÉ VLASY ZVNÚTRA VON

Adrián je tak trochu cvok, pokiaľ ide o vlasy. Vycestoval do Číny za ženami s najdlhšími vlasmi na svete, aby od nich získal tajné receptúry zdravých dlhých vlasov bez šedín. Študoval čínsku medicínu, diagnostiku podľa tváre a jazyka, fytoterapiu u Majstra na staré čínske bylinné zmesi, výsledkom čoho sú vlastné receptúry proti vypadávaniu a na podporu rýchlejšieho rastu vlasov. Spolu s manželkou je zakladateľom projektov „expert na vlasy“ na Slovensku, v Českej republike, Poľsku a Írsku, kde pôsobí ako trichológ – špecialista na vlasy a vlasovú pokožku. Diagnostikuje príčiny vlasových problémov u žien aj mužov a pomáha im navrátiť zdravú rovnováhu.

Prednáška vám odhalí:

  • tajomné miesto, kde začína zdravie vašich vlasov;
  • príčiny nadmerného vypadávania vlasov a návod, ako ho zastaviť; spôsoby,
  • ako naštartovať 2 – 3-krát rýchlejší rast vlasov;
  • prečo rednutie vlasov po pôrode nemusí byť váš príbeh a
  • ako upraviť jedálniček, aby vlasy nešediveli pred 60‐tkou.

Počas prednášky spolu vyvrátime viac ako 10 starých mýtov o vlasoch a ukážeme si novú cestu ku krásnym zdravým vlasom – kozmetikou zvonku, výživou a bylinami zvnútra.

Porovnáme pohľad západnej a východnej medicíny na zdravie vlasov a ukážem ženám zmysel celostného prístupu.

Na príkladoch dobrovoľníčok z publika si ukážeme (anonymne) fungovanie vlasového testu, diagnostiky vlasov a vlasových korienkov a diagnostiky podľa jazyka, ktoré odhaľujú skutočný stav vlasov a jeho príčiny. Vďaka tejto metóde už tisícky žien na Slovensku a v Českej republike zlepšili stav svojich vlasov.