prednášajúci umenie byť ženou

Ochutnajte divočinu: Jedlé byliny a ich úžitok pre zdravie

Divoké bylinky mnohí vnímajú ako burinu. Málokto tuší, že ich zelené listy či pestrofarebné kvety obsahujú celú paletu dôležitých vitamínov a minerálov potrebných pre vaše zdravie a celkové zvýšenie životnej energie.

Táto prednáška Vám ponúkne ale iný pohľad na divo rastúce bylinke, ako len v bylinkovom čaji. Vydajte sa na cestu lúkami, lesom, priamo do kuchyne. Prevediem Vás čarovným svetom divokých byliniek a ukážem spôsoby, ako čo najlepšie využívať divoké jedlé bylinky pre naše zdravie. 

V rámci prednášky sa dozviete o identifikácii, zbere a bezpečnom používaní divokých bylín. Okrem toho vám ukážem praktické kuchárske tipy a recepty, ako integrovať tieto jedinečné ingrediencie do vášho jedálnička.

Sú tu pre naše zdravie a zadarmo!

Nemusíte uveriť – jednoducho to vyskúšajte! Verím, že to tejto prednáške už viac nebudete považovať záhradnú burinu za nežiadúcu.

BIO:

Volám sa Diana Mozoláková a som vášnivá objavovateľka divokých jedlých bylín a spojenia s prírodou. Som autorka nádhernej knižky Liečivá sila divokých byliniek a moje videá, rady pomáhajú ľuďom rozšíriť ich kulinárske obzory a používať tieto bylinky oveľa viac, než len v bylinkovom čaji. Skvelo sa hodia do každodennej kuchyne, dodávajú jedlám nové chute a obohacujú výživu. Vnášam do života prírodu a intuíciu, aby sme našli rovnováhu a harmóniu pri jedle. Spolu objavujeme bylinky, ktoré posilňujú naše telo a obohacujú dušu.