prednášajúci umenie byť ženou

Tina Kuchareková: Tanec – cesta k sebe

Milé ženy,

poďme si spolu zatancovať rôzne formy nás samých. Ak si dovolíme žiť všetky archetypy ženy a vyjadrovať akékoľvek pocity, ktoré sú našou súčasťou, dovolíme si tým naozajstnú slobodu. Je možné, že budeme nejakú tému cítiť vo vzduchu viac ako nejakú inú – tomu sa prispôsobím. Nikdy však neviem s určitosťou vopred povedať, čo budeme robiť. Nechávam sa viesť svojím vnútorným vedením. Verím však, že naše ženské telá sú našimi sprievodcami a veľkými pomocníkmi v tomto živote: každá z nás má v sebe tanečnicu, ktorá tancuje život v ľahkosti, radosti a hravosti. Príď ju so mnou pozdraviť v bezpečí ženského kruhu.

Každá žena má v sebe tanečnicu. Ak ju ešte nepoznáš, tak si sa s ňou len ešte nespojila. Ale je v Tebe a čaká na objavenie. Táto tanečnica v sebe nesie liek na všetko, čo v živote riešiš – pretože pracujeme s múdrosťou nášho tela a to sa nedá v ničom oklamať našou mysľou. Telo vie, ako sa dostať z depresie, vyhorenia, neradosti…. Keď sa naň napojíš, začneš sa inak pohybovať a žiariť. V tanci spoznáš rôzne ženské Bohyne, ktoré sú zároveň veľmi ľudské a sú odjakživa súčasťou Teba.

O mne

Vedeniu ženských kruhov sa venujem od roku 2010, predtým som bola dlhé roky lektorkou brušných tancov. Celý svoj pracovný život pracujem so ženami. Mojim talentom je tanec a preto sú moje ženské kruhy vedené viac v tanci – každý kruh môže mať iné zameranie. Mojimi špeciálnymi schopnosťami sú empatia, citlivosť, schopnosť vycítiť energie, práca so skupinou a komunikácia. Avšak dokážem aj veľmi ťažké témy poňať s ľahkosťou, hravosťou alebo humorom – to je asi mojím najväčším talentom. Z mojich ženských kruhov odchádzajú ženy pozdvihnuté, veselšie, vytancované alebo aspoň s viac prijatím a pochopením. Moja duša si v tomto živote vybrala nádherné poslanie: Som tu pre pozdvihnutie ženskej energie na Zemi. Som sprievodkyňou rozpomínania si, pretože moja Duša takúto prácu robila už veľakrát. Teraz si iba spomínam na dávne učenia a vkladám ich do svojej práce. Verím, že všetko sa má diať prirodzene a s ľahkosťou.