Lenka Lutonská pozýva na seminár

Kto je Lenka Lutonská

Lenka je zakladateľka Extraordinary Growth Academy, Energetic Breakthrough MethodTM, autorka knihy Energetic Marketing, medzinárodná koučka NLP a jedna z popredných ženských koučov pre podnikateľky v Európe.

Lenkin príbeh

Lenka prišla do Anglicka po tom čo nenastúpila na Slovensku na ekonomickú vysokú školu, ako si predstavoval jej prísny otec, namiesto toho odcestovala do Anglicka hľadať šťastie v novej krajine. Popri práci v McDonalde, kde začínala umývaním stolov, vyštudovala školu neurolingvistikého programovania (NLP). NLP ju nadchlo natoľko, že po čase predala svoj dom, auto a všetko čo sa dalo speňažiť, nato aby si vedela urobiť najvyššiu možnú NLP certifikáciu.

Keď doštudovala stala sa akreditovanou NLP koučkou. Opustila svoju prácu a pustila sa robiť to čo napĺňalo jej dušu.

Čo je NLP

NLP v skratke je manuálom nástrojov pre ľudskú myseľ. Pomáha nám pochopiť ako môžeme komunikovať v sile, čo robiť na zmenu neužitočných vzorcov myslenia, cítenia a správania pre zámerné tvorenie našej budúcnosti.

Lenku k technikám ktoré používa priviedla jej vlastná cesta nízkej sebadôvery, ktorej čelila a ktorá vychádzala z detstva, od jej prísneho otca a jeho reakciám, ktorým bola vystavovaná počas dospievania.
Lenka sa celý život snažila dokázať že je hodná, lásky, pozornosti, úspechu tvrdou prácou – vnútorne však bola veľmi neistá, nenávidela svoje telo, trpela bulímiou, depresiou, úzkosťami.

Vďaka NLP technikám si Lenka poriešila zdravý vzťah k svojmu telu, zdravý partnerský vzťah, stala s mamou, a začala podnikať v oblasti ktorá ju vnútorne napĺňa radosťou.

/ viac info

Lenkine skúsenosti

Lenka vyučovala stovky ľudí, vrátane akademikov z Cambridgskej univerzity a vedúcich pracovníkov z Fortune 500, komunikačné schopnosti a techniky budovania dôvery.

Lenka svoj úspech pripisuje preprogramovaniu mysle na úspech, a ukazuje že každý vieme robiť presne to isté.

Práca Lenky Lutonskej prináša vysoko postaveným ženám v biznise nájsť ideálnych klientov prostredníctvom napojenia sa a tvorenia z miesta duše.
Lenka rozumie potrebe spájania energetickej práce so strategickou prácou.
Lenka je jedinou ABNLP certifikovanou trénerkou v Anglicku, jednou zo 4 celosvetovo.

Jej jedinečná schopnosť podnecovať ženy k činom, s osvedčenými obchodnými stratégiami, prácou, myslením a komunikačnými technikami, vedie jej klientov k vynikajúcim úspechom po celom svete.
Lenka je aktívna vo viac ako 30 krajinách.

Čo môžete od práce s Lenkou očakávať

Lenka sa zaoberá energickým predajom a marketingom ktorý kombinuje s NLP, psychológiou a prácou s energiou.
Trénuje ľudí ako najlepšie využívať osobnú energiu na vytvorenie mimoriadneho rastu v podnikaní.
Tento prístup ide ďaleko za klasické takticko orientované techniky predaja a marketingu, vďaka čomu ženy dosahujú rýchle a pozoruhodné výsledky a rast – zdvojnásobenie, strojnásobenie, niekedy dokonca štvornásobok výnosov v priebehu niekoľkých týždňov a mesiacov.

Pre koho je Lenkina práca určená

Je určená pre ženy, koučky a podnikateľky ktoré hľadajú nástroje ako zvýšiť rast svojho podnikania.

kniha lenka lutonska ako darček v Bratislave

Lenkina kniha

Napísanie knihy Energetic Marketing bolo významným momentom v živote Lenky, dala do nej všetko čím si prešla a čo videla že funguje na ľuďoch s ktorými pracuje.

Recenzie ku knihe

O Lenkinej práci sa písalo

noviny mail online píšu o Lenke Lutonskej
časopis forbes píše o lenke lutonskej
časopis forbes píše o lenke lutonskej

Lenkine sociálne siete

„No matter how far you have come, or how far you have to go, your life and your business have more potential than you have dared to dream of.  It’s time to live it, breathe it, become it. „